0 Ft

20 fő Java Fejlesztőt keresünk mielőbbi kezdéssel

  • Hirdetés típusa: Eladás
  • Telefonszám: 786-5666
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: 1036
  • Település: Budapest
  • Megjelenés: április 9, 2013 16:00
  • Lejárat: A hirdetés lejárt!

A pozíció leírása: Komplex, de intuitíven használható web felületen keresztül kontrollált, magas rendelkezésre állású alkalmazások fejlesztése és támogatása.

Feladatkör, felelősségek: — A fejlesztések célja komplex, de intuitíven használható web felületen keresztül kontrollált, magas rendelkezésre állású alkalmazások fejlesztése és támogatása,

— A rendszerek tervezése és fejlesztése szabályozott módon történik, keretrendszerek továbbfejlesztését célozza,

— Alkalmazott technológiák: Java, J2EE, EJB, JSP, JSF, HTML, JavaScript, XML (XSL, XSD), MySQL, ORACLE.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség: — Szakirányú (informatikus, programozó, programtervező) egyetemi/főiskolai végzettség,

— 3 év gyakorlati tapasztalat,

— Java (J2EE), SQL alapos ismerete

— Elvárt szakmai ismeretek: Java, J2EE, EJB, JSP, HTML, JavaScript, XML (XSL, XSD), MySQL, ORACLE

— Precíz és gyors munkavégzés,

— Gyors tanulási képesség,

— Kommunikációképes szóbeli angoltudás, szakmai szöveg értése.

— Előnyt jelent az alábbi rendszerek ismerete: Liferay, JSF, Flex, JUnit, Ant, Maven

Nyelvtudás: Kommunikációképes szóbeli angoltudás, szakmai szöveg értése.

A megbízó cég profilja: Megbízónk közel egy évtizedes múltra visszatekintő informatikai vállalat, amely jelenleg egy nagy, több szereplős, hosszú távú projektre keresi a leendő kollégákat.

Egyéb: Amit megbízónk ajánl:

— Vonzó juttatási csomag,

— Szoftvertervezés, implementáció,

— Web 2.0 és új technológiák megismerése,

— Telekommunikációs fejlesztések, mobil alkalmazások,

— Kutatási és nemzetközi tapasztalatszerzés,

— Portál generátor és szabványokon alapuló munkafolyamat kezelő

— Keretrendszerek fejlesztésében tapasztalatszerzés,

— Szakmai támogatást és tudásbázist a munkavégzéshez.

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén – előzetes egyeztetés alapján – megbízónknak való továbbításához.

Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken:

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Hirdetés azonosítószám: 3851641d51b23ad

Nincs címke

Információk a hirdetőről

  • Hirdető: PBS
  • Regisztrált: április 9, 2013

További hirdetés: PBS

Legutóbbi tétel hirdetője: PBS »

Reklám

Hirdetés.com támogatás

Ha tetszik Önnek a hirdetés.com, kérjük támogasson minket, csak egy kattintás, de számunkra sokat jelent: