6 ÓRÁS RÉSZMUNKAIDŐ: UDVAROS-TAKARÍTÓ, KARBANTARTÓ

  • Telefonszám: 06 30 575-53-97
  • Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő
  • Szükséges végzettség: Alapfokú végzettség
  • Irányítószám: 1039
  • Település: Budapest
  • Kerület (Budapest): 3. kerület
  • Megjelenés: november 6, 2018 12:57
  • Lejárat: 74 nap, 18 óra

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti csapatába keres

6 ÓRÁS RÉSZMUNKAIDŐBE
UDVAROS-TAKARÍTÓ, KARBANTARTÓT

Feladatok:
• Külső körlet tisztántartása (parkoló seprése, gyomirtás, fűnyírás, növényi hulladék eltávolítása)
• Raktár területének gépi takarítása
• Szelektív hulladék eltávolítása, hulladékzúzó üzemeltetése
• Hűtött terek takarítása
• Raklapok javítása
• Ládamosó tisztántartása

Elvárások:
• Ilyen irányú szakmai tapasztalat
• Rendszeretet
• Munkára való igényesség, precízség

Amit kínálunk:
• Teljes, bejelentett bér
• Cafeteria
• Vitaminpénz
• Dolgozói vásárlás
• Megbecsülés
• Változatos feladatok
• Stabil vállalati háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát az allashirdetes@bekaskft.hu címre!

Visszajelzést azoknak a pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!

Hirdetés azonosítószám: 3805be1736186f1b

Nincs címke

Babaprojekt miatt eladóvá vált a hirdetes.com domain és honlap adott állapotban. Érdeklődni az elérhetőség oldalon lehet.