Adminisztrátor – közgáz’ érettségivel XI. ker.

  • Munkaadó: Down Alapítvány
  • Telefonszám: (1) 781 7063
  • Szükséges végzettség: Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás: Nem szükséges
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: 1111
  • Település: Budapest
  • Kerület (Budapest): 11. kerület
  • Megjelenés: január 14, 2019 15:01
  • Lejárat: 85 nap, 21 óra

Bemutatkozás

Adminisztrátor – közgáz’ érettségivel

Hirdető: Down Alapítvány
Munkakör megnevezése: Adminisztrátor
Szakterület megnevezése: Non-profit
Munkavégzés helye: Budapest XI. ker.
Cégleírás: A Down Alapítvány Budapest XI. kerületi intézményébe azonnali kezdéssel keres teljes munkaidős adminisztrátort, legalább erős adminisztratív tapasztalattal.

Főbb feladatok:
Adminisztratív feladatok ellátása, Excel táblázatok, nyilatkozatok kezelése, ügyfelekkel való kapcsolattartás és további összetettebb szervezési és ügyintézési feladatok ellátása.

Elvárások:
- közgazdasági érettségi,
- legalább erős adminisztratív területen szerzett tapasztalat szükséges
- vakon gépíró
- MSOffice ismeret (Word és Excel haladó szint)
- pontos és gyors munkavégzés
- kötelesség és felelősség tudat
- szociális érzékenység

Fényképes önéletrajzzal az ujbudaiallasok@gmail.com e-mai címre, „ADMINISZTRÁTOR” tárgy megnevezéssel.

Hirdetés azonosítószám: 8935c3c8820a00ae

Nincs címke

Hirdetés.com eladó

2019. január 1-től a hirdetes.com eladó