Adminisztrátor X. ker.

  • Munkaadó: Down Alapítvány
  • Telefonszám: (1) 781 7063
  • Szükséges végzettség: Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás: Nem szükséges
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: 1101
  • Település: Budapest
  • Kerület (Budapest): 10. kerület
  • Megjelenés: január 14, 2019 15:01
  • Lejárat: 85 nap, 21 óra

Bemutatkozás

Munkavégzés helye: Budapest X. ker.

Cégleírás:
A Down Alapítvány Budapest X. ker.-i Gondozóházába keres a
fogyatékossági szakma területe iránt elkötelezett adminisztrátort,
minimum néhány hónapos adminisztratív tapasztalattal.

Főbb feladatok:
A Gondozóházban adminisztratív feladatok ellátása, a munkafolyamatok
betartása, hivatalos levelek írása, Excel táblázatok, iratok kezelése,
ügyfelekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:
- érettségi elvárás, középfokú gazdasági jellegű végzettség előny
- minimum néhány hónapos adminisztratív területen szerzett tapasztalat szükséges
- vakon gépíró
- MSOffice ismeret (Word és Excel haladó szint)
- pontos és gyors munkavégzés
- kötelesség és felelősség tudat
- szociális érzékenység

Amit kínálunk:
- pályakezdő, motivált jelölt részére munkatapasztalat szerzési lehetőség
- stabil háttér
- felelősségteljes munkakör
- jó csapatban munkavégzés
- teljes munkaidőben (igény esetén részmunkaidőben)

10Adminisztrátor jeligével az ujbudaiallasok@gmail.com e-mailcímre fényképes önéletrajzzal lehet.

Hirdetés azonosítószám: 7195c3c88156af27

Hirdetés.com eladó

2019. január 1-től a hirdetes.com eladó