ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ – RAKTÁROS

  • Telefonszám: 305755397
  • Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
  • Nyelvtudás: Nem szükséges
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: 1039
  • Település: Budapest
  • Kerület (Budapest): 3. kerület
  • Megjelenés: október 11, 2018 11:50
  • Lejárat: 26 nap, 19 óra

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti munkavégzéssel keres:

ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ – RAKTÁROST

NAPPALI ÉS ÉJSZAKAI MŰSZAKBA

Feladatok:

Vevői rendelések összekészítése
Göngyöleg kezelése
Raktározási, árumozgatási feladatok
Raktár tisztántartása
Szavatossági idő figyelése
Árumozgató, árutároló eszközök állapotának figyelése
Napi tevékenység dokumentálása
Elvárások:

Minimum 8 osztályos általános iskolai végzettség
Komissiózásban, rakodásban szerzett tapasztalat
Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
Előny: targoncavezetői gyakorlat/targoncavezetői érvényes jogosítvány
Munkavégzés helye:

Budapest
Amit kínálunk:

Megbecsülés
Versenyképes jövedelem
Cafeteria
Stabil vállalati háttér

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje fényképes önéletrajzát a pozícó megjelölésével az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címre.
Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük.

Hirdetés azonosítószám: 4065bbf1c9b050c9

Nincs címke

Babaprojekt miatt eladóvá vált a hirdetes.com domain és honlap adott állapotban. Érdeklődni az elérhetőség oldalon lehet.