Belső reklamációkezelőt keresünk!

  • Telefonszám: 36308307234
  • Szükséges végzettség: Felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás: Angol
  • Megye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
  • Irányítószám: 4300
  • Település: Nyírbátor
  • Megjelenés: december 7, 2018 15:50
  • Lejárat: 82 nap, 17 óra

Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Belső reklamációkezelő

Feladatok:
• Gyártási hibák felismerése, azok kivizsgálása, dokumentálása
• Hibaanalízis készítése, helyesbítő és megelőző intézkedések megtétele
• Minőségügyi probléma elhárító akcióinak nyomon követése
• Minőségbiztosítást segítő időszaki jelentések készítése
• Kapcsolattartás a magyar és német társosztályokkal

Elvárások:
• Műszaki végzettség
• Alapos műszaki rajz ismeret
• Aktív német és/vagy angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
• Önálló, precíz, pontos munkavégzés
• Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
• Kiváló problémamegoldó képesség
• Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:
• Termékfejlesztésben, folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalat
• Hibaanalízisben használt eszközök gyakorlati ismerete (8D, 5-Why, Ishikawa, FMEA, MSA, SPC, hibafa elemzés, stb.)

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
• Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
• Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák

Munkavégzés helye:
• Nyírbátor

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzát
„Belső reklamációkezelő” jeligével küldje el az allas06@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36 30 830 7234; +36 1 550 0113

Hirdetés azonosítószám: 6055c0a7a7a507d5

Nincs címke

Babaprojekt miatt eladóvá vált a hirdetes.com domain és honlap adott állapotban. Érdeklődni az elérhetőség oldalon lehet.