BESZERZŐ- FUVARSZERVEZŐ

  • Telefonszám: 06 30 575-53-97
  • Irányítószám: 5000
  • Település: Szolnok
  • Megjelenés: december 5, 2018 12:33
  • Lejárat: 80 nap, 14 óra

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
szolnoki telephelyére keres:
BESZERZŐ- FUVARSZERVEZŐT
BUDAPESTI BETANULÁSSAL

Feladatok:
• Készlet és fogyás alapján megrendelések összeállítása, logisztikai koordinációja
• Értékesítési akciókra való raktári felkészültség biztosítása
• Rövid szavatosságú termékek készletének figyelése
• Kiszállítás ésszerű összeállítása
• Raktári ellenőrzések lefolytatása
• Leltárokban való részvétel
Elvárások:
• Komplex látásmód, összefüggések felismerése
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
• Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
• Jó kapcsolatteremtő képesség
• Excell erős ismerete
• Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
Munkavégzés helye:
• Szolnok
Amit kínálunk:
• Kiemelt bérezés
• Cafeteria
• Vitaminpénz
• Bejárási támogatás (Szolnokon kívüli területről)
• Megbecsülés
• Változatos feladatok
• Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
• Stabil vállalati háttér
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzával és motivációs levelével szíveskedjen jelentkezni az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címen. Társaságunkról bővebb információt a www.bekaskft.hu internetes portálon találhat.

Hirdetés azonosítószám: 8555c07a94be8d4c

Nincs címke

Babaprojekt miatt eladóvá vált a hirdetes.com domain és honlap adott állapotban. Érdeklődni az elérhetőség oldalon lehet.