Cnc Stancologepbeallito

  • Munkaadó: Persona Service
  • Telefonszám: +49781914829
  • Szükséges végzettség: Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás: Német
  • Nettó fizetés: Több mint 500 000
  • Megye: Csongrád megye
  • Irányítószám: Offenburg Nemetorszag
  • Település: Offenburg/Lahr
  • Megjelenés: május 18, 2018 11:08
  • Lejárat: A hirdetés lejárt!

Sztancológépbeállító állás Lahrban és Offenburgban (DE), min. A2-es német nyelvtudással! Kezdö min. Br. 14,- € + 25 % túlórapótlék, ingyenes német nyelvtanfolyam. Szállásban segítünk!
Stancologepbeállítókat keresünk Vipros, vagy EM/Amada, vagy Pega gépekre Baden-Württemberg-környéki partnerüzemeinkbe!
Német bejelentés, hosszútávú munka! Szállásban, papírok intézésében segítünk!
Feladatok:
• Vipros, EM/Amada, vagy Pega tancológép beállítása, kezelése, korrekciók elvégzése rajz után
• gépkarbantartás
• munkafolyamatok regisztrálása,
• munkautasítások értelmezése és végrehajtása
Elvárások:
• szakirányú végzettség,
• rajzból olvasás
• 1-2 éves szakmai tapasztalat,
• gépkocsi a munkába járáshoz
• kommunikációképes német nyelvtudás min. A2-es
Amit kinalunk:
Nemet bejelentett alkalmazotti viszony
Pontos fizetes igeny szerint havonta ketszer
Ingyenes nemet nyelv tanfolyam A2-es szinttöl
Szallas megkeresese, ezek szobak araik 300-350 melegen per ho, mindenkinek sajat szobaval
Karacsonyi es szabadsag hozzajarulas a probaidö lejarta (6honap) utan
Magyar nyelvü teljes körü ügyintezes hivatalos ügyekben
Jelentkezni részletes, fényképes szakami önéletrajzzal az alábbi elérhetőségen lehet:
lilla.laki@persona.de
Tel: +49 781 914829

Hirdetés azonosítószám: 6895afe97b9dfb4f

Nincs címke

Babaprojekt miatt eladóvá vált a hirdetes.com domain és honlap adott állapotban. Érdeklődni az elérhetőség oldalon lehet.