Csomagoló munkatársat keresünk

  • Munkaadó: Robotica BF Kft.
  • Telefonszám: 06707755016
  • Szükséges végzettség: Alapfokú végzettség
  • Nyelvtudás: Nem szükséges
  • Nettó fizetés: 100 001-200 000
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: 1091
  • Település: Budapest
  • Kerület (Budapest): 9. kerület
  • Megjelenés: július 24, 2015 13:56
  • Lejárat: A hirdetés lejárt!
ROBOTICA Business Force - állás - álláshirdetés - munka - munkalehetőség 2015 - logo

A Robotica BF Kft. budapesti partnercége számára keres új munkatársakat, csomagolói feladatok ellátásra.

Feladatok:
- Édesipari termékek csomagolása
- Termékek szortírozása
- Fóliázási, címkézési, dobozolási feladatok ellátása

Elvárások:
- Alapfokú végzettség
- Jó kézügyesség
- Monotonitástűrő képesség
- Megfelelés esetén szükség van érvényes tüdőszűrő leletre

Munkavégzés helye:
- Budapest

Munkaidő:
- 3 műszak

Kezdés:
- Azonnal

Bérezés:
- 700 HUF / óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal az [email protected] e-mail címre vagy telefonon a +36-70-775-5016-os telefonszámon.

Kérjük, a gyorsabb ügyintézés érdekében levelében tüntesse fel, hogy melyik oldalon találkozott hirdetésünkkel.

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/Roboticakft?ref=hl

Hirdetés azonosítószám: 48655b226b92b06c

Nincs címke

Reklám

Hirdetés.com támogatás

Ha tetszik Önnek a hirdetés.com, kérjük támogasson minket, csak egy kattintás, de számunkra sokat jelent: