Egészségügyi adminisztrátor (megváltozott munkaképességű)

  • Munkaadó: Down Alapítvány
  • Telefonszám: (1) 781 7063
  • Szükséges végzettség: Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás: Nem szükséges
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: 1000
  • Település: Budapest
  • Megjelenés: január 14, 2019 15:01
  • Lejárat: 85 nap, 20 óra

Bemutatkozás

Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: A Down Alapítvány egyik budai intézményébe keres munkavállalót minimum néhány hónapos szakmai tapasztalattal.

Főbb feladatok:
Adminisztratív feladatok ellátása, hivatalos levelek írása, Excel táblázatok, iratok kezelése, ügyfelekkel való kapcsolattartás.

Munkakör betöltésének feltételei:
- megváltozott munkaképesség
- érettségi és középfokú egészségügyi szakmai végzettség szükséges
- minimum néhány hónapos adminisztratív területen szerzett tapasztalat vakon gépíró
- MS Office ismeret (Word és Excel haladó szint)
- pontos és gyors munkavégzés
- kötelesség és felelősség tudat
- szociális érzékenység
- napi munkaidő: rész vagy teljes munkaidőben

EÜAdminisztrátor-MMK jeligével az ujbudaiallasok@gmail.com e-mailcímre fényképes önéletrajzzal.

Hirdetés azonosítószám: 775c3c8820eb1a3

Nincs címke

Hirdetés.com eladó

2019. január 1-től a hirdetes.com eladó