Első darab vizsgáló munkatársat keresünk!

  • Telefonszám: 36305763334
  • Szükséges végzettség: Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás: Nem szükséges
  • Megye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
  • Irányítószám: 4300
  • Település: Nyírbátor
  • Megjelenés: október 30, 2018 16:54
  • Lejárat: 67 nap, 22 óra

Nyírbátori multinacionális gyártó vállalat felvételt hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

Első darab vizsgáló munkatárs

Feladatok:
- Gyártási megbízásokból származó első munkadarabok részletes vizsgálata különböző mérőeszközökkel (pl. mikrométer, profil projektor)
- Mérési eredmények rögzítése
- Gyártás megkezdésének jóváhagyása

Elvárások:
- Középfokú műszaki végzettség vagy műszaki tapasztalat
- Alapos műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, stb.)
- Mérőeszközök ismerete, gyakorlatban való használatuk
- Önálló, pontos, precíz munkavégzés
- 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (szúrópróbás, kimenő vagy bejövő áru ellenőr)
- Idegen nyelvtudás (német vagy angol)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Első darab vizsgáló munkatárs” jeligével küldje el az allas09@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36 30/576-3334;

Hirdetés azonosítószám: 2535bd87065c9a5c

Nincs címke

Babaprojekt miatt eladóvá vált a hirdetes.com domain és honlap adott állapotban. Érdeklődni az elérhetőség oldalon lehet.