Feketemosogató

  • Telefonszám: 30/855-7006
  • Szükséges végzettség: Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás: Nem szükséges
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: 1082
  • Település: Budapest
  • Kerület (Budapest): 8. kerület
  • Megjelenés: január 10, 2018 16:43
  • Lejárat: A hirdetés lejárt!

Bemutatkozás

Munkaidő: hétfőtől péntekig, 8:00-16:30 óráig.
Kezdő munkabér: havi nettó 130 000 Ft
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatot kérünk.
Feladataid: edények mosogatása, üstmosás, vödrök és ládák karbantartása, konyhával összefüggő feladatok.
Jelentkezz, ha erős fizikumú, munkádra igényes, tiszta és rendszerető vagy.
Több, mint 6 éves múlttal rendelkező, budapesti színvonalas étterem vagyunk a belvárosban közel a Corvin Mozihoz.
Ha KISZÁMÍTHATÓ időbeosztást, HOSSZÚ TÁVÚ állást keresel, megtaláltad! Stabil hátteret és versenyképes fizetést biztosítunk, ráadásul nagyon finom kávét és ebédet főzünk, amit naponta biztosítunk a számodra :-)

A jelentkezéseket várjuk
- fényképes önéletrajzzal ’FEKETEMOSOGATÓ’ jeligére az office@tenminutes.hu e-mail címre
- vagy 9-16 óráig a 30/855-7006-os mobilszámon.

Hirdetés azonosítószám: 9225a5625eaec8f6

Információk a hirdetőről

További hirdetés: Ten Minutes Etterem

Legutóbbi tétel hirdetője: Ten Minutes Etterem »

Babaprojekt miatt eladóvá vált a hirdetes.com domain és honlap adott állapotban. Érdeklődni az elérhetőség oldalon lehet.