Gépbeállítót keresünk Jászárokszállásra!

  • Telefonszám: 36308307234
  • Szükséges végzettség: Középfokú végzettség
  • Megye: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Irányítószám: 5123
  • Település: Jászárokszállás
  • Megjelenés: december 7, 2018 11:33
  • Lejárat: 82 nap, 14 óra

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Gépbeállító

Feladatok:
- Gyártó eszközök beállítása
- Munkafolyamatok betanítása
- Gyártáshoz kapcsolódó ellenőrzések végrehajtása, adatok regisztrálása
- Csoportvezetőkkel való közös munkavégzés

Elvárások:
- Középfokú műszaki végzettség
- Kiváló műszaki és méréstechnikai ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, különböző mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk)
- Önálló munkavégzés, nagy teherbíró képesség
- 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:
- Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
- Modern technológia és munkakörnyezet
- Ingyenes céges buszjáratok

Munkavégzés helye:
Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Gépbeállító” jeligével juttassa el az allas06@miljob.hu e-mail címre. További információ: 30/830-7234, 06-1/550-0113

Hirdetés azonosítószám: 1505c0a3de9f0e91

Nincs címke

Babaprojekt miatt eladóvá vált a hirdetes.com domain és honlap adott állapotban. Érdeklődni az elérhetőség oldalon lehet.