Gyártósori szalagmunka

  • Munkaadó: Dologidő Kft.
  • Telefonszám: +36202743305
  • Szükséges végzettség: Alapfokú végzettség
  • Nyelvtudás: Nem szükséges
  • Irányítószám: 2100
  • Település: Gödöllő
  • Megjelenés: április 21, 2015 13:43
  • Lejárat: A hirdetés lejárt!

Gödöllői autóipari beszállító partnercégünk részére gyártósori szalagmunkára keresünk munkatársakat.

Feladatok:
• Gyártósori szalagmunka
• Összeszerelés
• 8 órás állómunka
• 2 műszakos műszakrend

Elvárások:
• Pontosság, precizitás
• Értettségi előnyt jelent, de nem feltétel
• Monotonitás tűrés
• Könnyű fizikai munkavégzésre való alkalmasság
• Korábbi gyártósori tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés:
• A munka előreláthatólag Március végétől Augusztus elejéig tart
• Munkavégzés helye: Gödöllő (a céges buszjárat a legtöbb környező települést érinti)

Önéletrajzát a budapest@dologido.hu címen várjuk

Hirdetés azonosítószám: 9245536372ec0d34

Babaprojekt miatt eladóvá vált a hirdetes.com domain és honlap adott állapotban. Érdeklődni az elérhetőség oldalon lehet.