Konyhai kisegítő!

  • Munkaadó: Dologidő Kft.
  • Telefonszám: 06205980727
  • Szükséges végzettség: Alapfokú végzettség
  • Nyelvtudás: Nem szükséges
  • Megye: Somogy megye
  • Irányítószám: 7400
  • Település: Kaposvár vonzáskörzete
  • Megjelenés: július 16, 2015 10:39
  • Lejárat: A hirdetés lejárt!

Bemutatkozás

Pozíció leírása:

Magas színvonalat képviselő megbízónk részére kisegítőt keresünk konyhai feladatok ellátására!
Feladatok:

Konyhai munkálatok segítése, szakáccsal és munkatársakkal való kapcsolattartás,
egyszerűbb ételek, köretek elkészítése,
információs lapok nyomon követése,
higiéniai követelmények betartása.

Elvárások:

szakmunkásképző vagy érettségi bizonyítvány,
szezonális jellegből adódó változó munkarend elfogadása,
szorgalmas,gyors,kitartó munkavégzés,
csapatban való együttműködés, kiváló problémamegoldó képesség,

Előny:

felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Amit kínálunk:

stabil, hosszú távú munkalehetőség,
fix bér + (forgalomtól függő egyéb juttatás),
ingyenes szálláslehetőség,
napi egyszeri étkezés biztosítása.

Munkavégzés helye:

Kaposvár 10km-es körzete.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai,önéletrajzát a felvetel@dologido.hu e-mail címre!

Hirdetés azonosítószám: 77455a76d4a3110e

Nincs címke

Hirdetés.com eladó

2019. január 1-től a hirdetes.com eladó