Konyhai kisegítő (megváltozott munkaképességű) X. ker.

  • Munkaadó: Down Alapítvány
  • Telefonszám: (06 1) 781 7063
  • Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő
  • Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
  • Nyelvtudás: Nem szükséges
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: 1101
  • Település: Budapest
  • Kerület (Budapest): 10. kerület
  • Megjelenés: április 5, 2018 13:19
  • Lejárat: 72 nap, 3 óra

Bemutatkozás

Hirdető: Down Alapítvány
Munkakör megnevezése: Konyhai kisegítő(k)
Szakterület megnevezése: Non-profit
Munkavégzés helye: Budapest X. ker.

Cégleírás: A Down Alapítvány Budapest X. kerületii intézményébe, Gondozóházába keres azonnali kezdéssel részmunkaidős (4 órás) munkakörbe, kizárólag megváltozott munkaképességű munkavállalót, minimum néhány hónapos szakmai tapasztalattal.

Főbb feladatok: A fogyatékos személyek gondozásával, segítésével foglalkozó intézményben konyhai kisegítői feladatok ellátása.

Munkakör betöltésének feltételei:
- megváltozott munkaképesség
- kötelesség és felelősség tudat
- rendezettségre, tisztaságra való igényesség
- néhány hónapos szakmai tapasztalat, hasonló területen

Munkaviszony időtartama: határozott idejű 2017.12.31-ig / hosszabbítás várható.

Jelentkezés: Önéletrajzzal, MMK-konyhai kisegítő jeligével, az ujbudaiallasok@gmail.com e-mailcímre.

Hirdetés azonosítószám: 4615ac605f41b6f0

Babaprojekt miatt eladóvá vált a hirdetes.com domain és honlap adott állapotban. Érdeklődni az elérhetőség oldalon lehet.