Műszaki menedzser (ingatlanfejlesztés)

  • Munkaadó: Malom-Udvar Kft.
  • Telefonszám: 0670-943-0554
  • Szükséges végzettség: Felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás: Nem szükséges
  • Megye: Hajdú-Bihar megye
  • Irányítószám: 4024
  • Település: Debrecen
  • Megjelenés: január 11, 2018 17:42
  • Lejárat: 78 nap, 4 óra

Nyíregyházi központú társaság társasházak, kereskedelmi épületek beruházásainak előkészítése és megvalósítása, valamint meglévő épületei felújítása, karbantartása, üzemeltetése céljából Budapesten nyíló irodájába műszaki végzettségű munkatársat keres.
Amit kínálunk:
alkalmazás rész-, vagy teljes munkaidőben;
rugalmas munkaidő beosztás;
szolgálati elhelyezés;
változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok;
hosszú távú, önálló felelősségteljes munka;
versenyképes alapjuttatás, költségtérítések, eredményarányos prémium;
szakmai fejlődés, továbbképzés támogatása;
munkavégzés helye: Budapest, X. ker.
Szakmai és személyi követelmények:
szakirányú felsőfokú végzettség (építőmérnök, műszaki menedzser, egyéb műszaki végzettség), egyéb feltételek megléte esetén technikusi;
haladó számítástechnika alkalmazási készség (Office táblázatkezelő, dokumentum kezelők, CAD program);
jó szakmai felkészültség, a társ területekre, szakágakra is kiterjedő széles szakmai látókör és érdeklődés, az újdonságok iránti fogékonyság;
nagy fokú önállóság, kezdeményező készség, alaposság, tervszerű munkavégzés, jó szervezőkészség és jó dokumentációs készség;
tervek (nem csak építési, de a szakági) tervek értelmezésének a képessége, jelölések, alkatrészek, anyagok ismerete;
tárgyaló és kommunikációs készség;
B jogosítvány és vezetési gyakorlat;
büntetlen előélet.

Előnyös tényezők:
hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat;
potenciális közreműködők körében meglévő kapcsolatrendszer;
referencia megvalósított projektek;
saját gépkocsi.

Feladatok:
Meglévő ingatlanállomány dokumentációinak összegyűjtése, rendszerezése, adatok számítógépes nyilvántartása;
felmérési tervdokumentáció készítésekben való közreműködés;
ingatlanprojektekhez kapcsolódó vezetői döntések előkészítése, projektötletek kidolgozása, koordinációja, megvalósíthatósági vizsgálatok, adatgyűjtés, ajánlatok bekérése, egyeztetése, adatok elemzése, javaslattétel előterjesztés;
az eldöntött terveknek megfelelő fejlesztések, épület rekonstrukciók, karbantartások megszervezése, koordinálása, dokumentálása;
közreműködők (tervezők, szakértők, műszaki ellenőrök, kivitelezők) megkeresése, ajánlatok, költségvetések bekérése, elemzése, partnerek kiválasztása, szerződéskötés előkészítése, teljesítés követés, mennyiségi, minőségi ellenőrzés, igazolás;
projekt koordináció, helyszíni feladatok, felmérések, munkák ellenőrzése;
a meglévő épületállomány üzemeltetési feladatai: hibabejelentés kezelés, hibaelhárítás szervezés; létesítmény hasznosítás (bérbeadás) szervezés;
kapcsolattartás a közüzemekkel, számlák ellenőrzése, óraállás bejelentések;
rendszeres beszámoló a folyamatok előrehaladásáról, kapcsolattartás szervezeten belüli munkaterületekkel és külső partnerekkel.

A jelentkezéseket a hr02[kukac]domino-mail.hu e-mail címre várjuk, a tárgyban megjelölve a pozíciót és kérjük csatolni:
a részletes fényképes önéletrajzát,
a végzettségét igazoló okiratok másolatát,
motivációs levelet a bérezéssel kapcsolatos elvárásokkal;
referenciákat, ajánlásokat, az eredményeit bemutató egyéb hivatkozásokat.

Hirdetés azonosítószám: 2035a5785b132016

Nincs címke

Babaprojekt miatt eladóvá vált a hirdetes.com domain és honlap adott állapotban. Érdeklődni az elérhetőség oldalon lehet.