Projektmenedzser asszisztens (ingatlanfejlesztés)

  • Telefonszám: 0670-943-0554
  • Szükséges végzettség: Felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás: Nem szükséges
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: 1105
  • Település: Budapest
  • Kerület (Budapest): 10. kerület
  • Megjelenés: január 4, 2018 11:06
  • Lejárat: 37 nap, 7 óra

Bemutatkozás

Projektmenedzser asszisztens
(ingatlanfejlesztés)

Nyíregyházi központú társaság társasházak, kereskedelmi épületek beruházásainak előkészítése és megvalósítása, valamint meglévő épületei felújítása, karbantartása, üzemeltetése céljából Budapesten nyíló irodájába a projektvezető munkáját támogató munkatársat keres.

Feladatok:
Meglévő ingatlanállomány dokumentációinak összegyűjtése, rendszerezése, adatok számítógépes nyilvántartása;
felmérési tervdokumentáció készítésekben való közreműködés;
ingatlanprojektekhez kapcsolódó vezetői döntések előkészítése, projektötletek kidolgozása, koordinációja, megvalósíthatósági vizsgálatok, adatgyűjtés, ajánlatok bekérése, egyeztetése, adatok elemzése, javaslattétel előterjesztés;
az eldöntött terveknek megfelelő fejlesztések, épület rekonstrukciók, karbantartások megszervezése, koordinálása, dokumentálása;
közreműködők (tervezők, szakértők, műszaki ellenőrök, kivitelezők) megkeresése, ajánlatok, költségvetések bekérése, elemzése, partnerek kiválasztása, szerződéskötés előkészítése, teljesítés követés, mennyiségi, minőségi ellenőrzés, igazolás;
projekt koordináció, helyszíni feladatok, felmérések, munkák ellenőrzése;
a meglévő épületállomány üzemeltetési feladatai: hibabejelentés kezelés, hibaelhárítás szervezés; létesítmény hasznosítás (bérbeadás) szervezés;
kapcsolattartás a közüzemekkel, számlák ellenőrzése, óraállás bejelentések;
rendszeres beszámoló a folyamatok előrehaladásáról, kapcsolattartás szervezeten belüli munkaterületekkel és külső partnerekkel.

Szakmai és személyi követelmények:
szakirányú felsőfokú végzettség (építőmérnök, műszaki menedzser, egyéb műszaki végzettség), egyéb feltételek megléte esetén technikusi;
haladó számítástechnika alkalmazási készség (Office táblázatkezelő, dokumentum kezelők, CAD program);
jó szakmai felkészültség, a társ területekre, szakágakra is kiterjedő széles szakmai látókör és érdeklődés, az újdonságok iránti fogékonyság;
nagy fokú önállóság, kezdeményező készség, alaposság, tervszerű munkavégzés, jó szervezőkészség és jó dokumentációs készség;
tervek (nem csak építési, de a szakági) tervek értelmezésének a képessége, jelölések, alkatrészek, anyagok ismerete;
tárgyaló és kommunikációs készség;
B jogosítvány és vezetési gyakorlat;
büntetlen előélet.

Előnyös tényezők:
hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat;
potenciális közreműködők körében meglévő kapcsolatrendszer;
referencia megvalósított projektek;
saját gépkocsi.

Munkafeltételek:
alkalmazás rész-, vagy teljes munkaidőben;
rugalmas munkaidő beosztás;
szolgálati elhelyezés;
munkavégzés helye: Budapest, X. ker.

Amit kínálunk:
változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok;
hosszú távú, önálló felelősségteljes munka;
versenyképes alapjuttatás, költségtérítések, eredményarányos prémium;
szakmai fejlődés, továbbképzés támogatása.

A jelentkezéseket a hr01[kukac]domino-mail.hu e-mail címre várjuk, a tárgyban megjelölve a pozíciót és kérjük csatolni:
a részletes fényképes önéletrajzát,
a végzettségét igazoló okiratok másolatát,
motivációs levelet a bérezéssel kapcsolatos elvárásokkal;
referenciákat, ajánlásokat, az eredményeit bemutató egyéb hivatkozásokat.

Hirdetés azonosítószám: 9035a4dee41605ac

Nincs címke

Babaprojekt miatt eladóvá vált a hirdetes.com domain és honlap adott állapotban. Érdeklődni az elérhetőség oldalon lehet.