QM műszakvezető

  • Telefonszám: 36308307234
  • Szükséges végzettség: Középfokú végzettség
  • Megye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
  • Irányítószám: 4300
  • Település: Nyírbátor
  • Megjelenés: december 6, 2018 17:19
  • Lejárat: 81 nap, 19 óra

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:
- Műszakvezetési és szervezési feladatok ellátása
Elvárások:
- Legalább középfokú végzettség
- Minőségirányításban és vezetésben szerzett többéves releváns tapasztalat
- Minimum alapfokú angol/és vagy német nyelvtudás
- Csapatszellem, határozott fellépés
- Precíz munkavégzés, jó terhelhetőség, stressztűrő képesség
- Vezetési képesség, kreatív gondolkodás
- 3 műszakos munkarend vállalása
Amit kínálunk:
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
- Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
- Modern technológia és munkakörnyezet
- Ingyenes céges buszjáratok
Munkavégzés helye:
Nyírbátor

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „QM műszakvezető” jeligével juttassa el az allas06@miljob.hu e-mail címre. További információ: 30/830-72345, 06-1/550-0113

Hirdetés azonosítószám: 5735c093db0e8c6c

Nincs címke

Babaprojekt miatt eladóvá vált a hirdetes.com domain és honlap adott állapotban. Érdeklődni az elérhetőség oldalon lehet.