RAKTÁROS / ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ

  • Telefonszám: 06706273056
  • Szükséges végzettség: Alapfokú végzettség
  • Nyelvtudás: Nem szükséges
  • Irányítószám: 6782
  • Település: Mórahalom
  • Megjelenés: január 13, 2018 11:17
  • Lejárat: A hirdetés lejárt!

Mórahalmi székhelyű dinamikusan fejlődő vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások:
Fizikai munkabírás
Felelősségteljes, minőségtudatos munkavégzés
Legalább alapfokú iskolai végzettség

Előnyt jelent:
Ez irányon szerzett szakmai tapasztalat
Mórahalmi lakhely

Feladatok:
A megrendelt áruk összekészítése szállításra
A termékek körültekintő kezelése
Raktári rend és tisztaság fenntartása
Készletrendezés
Targonca kezelése
Anyagmozgatás
Raktár kezelése
Leltározásban való részvétel

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Dinamikus és motivált munkakörnyezet
Stabil, megbízható vállalati háttér
Hosszú távú munkalehetőség
Jó csapatmunka
Határozatlan idejű munkaszerződés
Dolgozói vásárlási kedvezmény a vállalat által forgalmazott termékekből

Munkavégzés helye:
Mórahalom

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: csongrad56@worklife.hu

Hirdetés azonosítószám: 8925a59ce2b02363

Információk a hirdetőről

További hirdetés: WORKLIFE HUNGARY Munkaerő-Közvetítő Iroda

Legutóbbi tétel hirdetője: WORKLIFE HUNGARY Munkaerő-Közvetítő Iroda »

Babaprojekt miatt eladóvá vált a hirdetes.com domain és honlap adott állapotban. Érdeklődni az elérhetőség oldalon lehet.