Szakács kollégát keresünk Kaposvár mellé

  • Munkaadó: Dologidő Kft.
  • Telefonszám: 36203396243
  • Szükséges végzettség: Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás: Nem szükséges
  • Megye: Somogy megye
  • Irányítószám: 7400
  • Település: Kaposvár
  • Megjelenés: március 16, 2015 15:00
  • Lejárat: A hirdetés lejárt!

Bemutatkozás

Pozíció leírás:

Magas színvonalat képviselő megbízónk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakács kollégát.

Feladatok:

a konyha magas színvonalú, és a különböző szintű előírásoknak megfelelő működtetése,
ételek elkészítése a minőségi elvárásoknak megfelelően,
konyhai személyzet munkájának irányítása, ellenőrzése,
árukészlet nyomon követése, megrendelése, nyersanyagok előkészítése, feldolgozása, ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása,
étlap, napi ajánlat összeállítása.
Elvárások:

középfokú szakképesítés,
étteremben, szállodában szerzett legalább 2-3 év szakmai gyakorlat, tapasztalat,
jó szervező készség,
pontos, precíz munkavégzés,
kreativitás,
felelősségteljes, megbízható és önálló személyiség.
Előny:

felhasználói szintű számítógépes ismeret.
Amit kínálunk:

stabil, hosszú távú munkalehetőség,
természet-közeli munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:

Kaposvár 10km-es körzete.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a [email protected] e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

Hirdetés azonosítószám: 8305506d386cb6d7

Reklám

Hirdetés.com támogatás

Ha tetszik Önnek a hirdetés.com, kérjük támogasson minket, csak egy kattintás, de számunkra sokat jelent: