Szerviztechnikus

  • Munkaadó: Infoszolg Kft
  • Telefonszám: (06 1) 781 7063
  • Szükséges végzettség: Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás: Nem szükséges
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: 1111
  • Település: Budapest
  • Megjelenés: március 20, 2017 16:56
  • Lejárat: 80 nap, 19 óra

Az INFOSZOLG Kft., osztrák tulajdonú, budapesti székhelyű, fejlődő vállalkozásának erősítésére tapasztalt, ambiciózus szerviztechnikust keres:
Magyarország területén történő munkavégzésre, gépészet, vákuum-, és légtechnika területre határozatlan időre.

Feladatok:
Karbantartási és javítási tevékenység
Meglévő és új vevőknél szükséges szerviz(támogató) tevékenység
Szerelési, javítási munkák a cég telephelyén
Kisebb alkatrészek, részegységek, készletek értékesítése
Felmérés, hibakeresés, karbantartás a felhasználók telephelyén
Alkatrészek, javítóanyagok beazonosítása, raktározás
Elvégzett feladatok adminisztrációja
Telephelyi fenntartási tevékenység

Elvárások:
1-5 éves szakmai tapasztalat
Legalább középfokú műszaki végzettség (gépésztechnikus, gépkezelő lakatos)
PC alapismeret
B kategóriás jogosítvány
Önálló munkavégzés

Előnyök:
Szervizesként szerzett tapasztalat
Villamossági-, Vákuum-, és légtechnika területén szerzett tapasztalat
Technikusi végzettség
Német v. angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Osztrák családi vállalkozás
Nyugodt, kiegyensúlyozott munkakörnyezet
Rugalmas munkaidő
Céges autó
Mobil telefon

Munkavégzés helye:
Budapest, Magyarország

Fényképes önéletrajzzal, „Szerviztechnikus” jeligével az [email protected] e-mail címre.

Hirdetés azonosítószám: 80358cfec7693bd5

Nincs címke

További hirdetés: [email protected]

Legutóbbi tétel hirdetője: [email protected] »

Reklám

Hirdetés.com támogatás

Ha tetszik Önnek a hirdetés.com, kérjük támogasson minket, csak egy kattintás, de számunkra sokat jelent: