Szociális gondozó-ápoló X. ker.

  • Munkaadó: Down Alapítvány
  • Telefonszám: (1) 781 7063
  • Szükséges végzettség: Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás: Nem szükséges
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: 1101
  • Település: Budapest
  • Kerület (Budapest): 10. kerület
  • Megjelenés: január 14, 2019 15:01
  • Lejárat: 85 nap, 20 óra

Bemutatkozás

Szakterület megnevezése: Non-profit
Munkavégzés helye: Budapest X. ker.
Cégleírás: A Down Alapítvány Budapest X. ker.-i Gondozóházába keres munkavállalót minimum néhány hónapos szakmai tapasztalattal munkaidő keretes munkavégzéssel.

Főbb feladatok:
Felnőtt fogyatékos személyek életvitelének támogatása, segítése, napi gondozási feladatok ellátása.

Munkakör betöltésének feltételei:
- szociális ápoló/gondozói vagy egészségügyi szakmai végzettség szükséges
- néhány hónapos hasonló területen szerzett tapasztalat
- szakmai elhivatottság
- szociális érzékenység
- napi munkaidő: rész vagy teljes munkaidőben

10Szociális gondozó jeligével az ujbudaiallasok@gmail.com e-mailcímre fényképes önéletrajzzal.

Hirdetés azonosítószám: 7825c3c8820c5d6f

Hirdetés.com eladó

2019. január 1-től a hirdetes.com eladó