Takarító X.,XI.,XIV.,XVI.ker (megváltozott munkaképességű)

  • Munkaadó: Down Alapítvány
  • Telefonszám: (1) 781 7063
  • Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő
  • Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
  • Nyelvtudás: Nem szükséges
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: 1161
  • Település: Budapest
  • Kerület (Budapest): 16. kerület
  • Megjelenés: július 12, 2018 16:17
  • Lejárat: 80 nap, 5 óra

A Down Alapítvány, több helyszínre is, Budapest X., XI., XIV. és XVI. kerületi telephelyére keres, azonnali kezdéssel, részmunkaidős (4 órás) munkakörbe, kizárólag megváltozott munkaképességű munkavállalót, minimum néhány hónapos szakmai tapasztalattal.

Főbb feladatok:
- A fogyatékos személyek gondozásával, segítésével foglalkozó
intézményben takarítási feladatok ellátása
- Seprés, felmosás, bútortakarítás, ablakok tisztítása, mellékhelyiségek takarítása stb.

Munkakör betöltésének feltételei:
- megváltozott munkaképesség
- kötelesség és felelősség tudat
- rendezettségre, tisztaságra való igényesség
- néhány hónapos szakmai tapasztalat, hasonló területen

Munkaviszony időtartama: határozott idejű, 2017.12.31-ig / hosszabbítás várható
Munkaidő: részmunkaidőben

Fényképes önéletrajzot az ujbudaiallasok@gmail.com címre várjuk, Down-takarító jeligével.

Hirdetés azonosítószám: 7925b4762d1101de

Babaprojekt miatt eladóvá vált a hirdetes.com domain és honlap adott állapotban. Érdeklődni az elérhetőség oldalon lehet.