TARGONCAVEZETŐ

  • Telefonszám: 06305755397
  • Szükséges végzettség: Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás: Nem szükséges
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: 1039
  • Település: Budapest
  • Kerület (Budapest): 3. kerület
  • Megjelenés: október 11, 2018 11:48
  • Lejárat: 26 nap, 20 óra

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti csapatába keres

tapasztalattal rendelkező

TARGONCAVEZETŐT

Éjszakai műszakba

Feladatok:

Targonca kezelése
Anyagmozgatás
A termékek körültekintő kezelése
Áru felpakolása, leszedése
Tárhelyek megfelelő kialakításában való részvétel
Raktári rend és tisztaság fenntartása
Leltárban való részvétel.
Szükség esetén a megrendelt áruk összekészítése
A tárolásra átvett áruk elhelyezése az erre kijelölt, megfelelő tárhelyen.
Elvárások:

Pontos munkavégzés
Raktári tapasztalat

Amit kínálunk:

Korrekt bérezés
Fiatalos csapat
Kiváló munkakörülmények

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje fényképes önéletrajzát a pozícó megjelölésével az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címre.
Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük.

Hirdetés azonosítószám: 3995bbf1c1fbdb71

Nincs címke

Babaprojekt miatt eladóvá vált a hirdetes.com domain és honlap adott állapotban. Érdeklődni az elérhetőség oldalon lehet.