varrono, karpitos, nemetorazagi munka, nemet bejelentes, magyar ügyintezö

  • Munkaadó: Persona Service
  • Telefonszám: +49781914829
  • Szükséges végzettség: Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás: Német
  • Nettó fizetés: Több mint 500 000
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: Offenburg Nemetorszag
  • Település: Offenburg/Lahr
  • Kerület (Budapest): 2. kerület
  • Utca: Hauptstrasse 40
  • Megjelenés: november 10, 2017 08:46
  • Lejárat: A hirdetés lejárt!

Offenburg környéki üzemünkbe németül minimum erös alapszinten beszélö IPARI VARRÓNÖKET keresünk!

Német bejelentést, pontos és rendszeres fizetést, valamint hosszútávú munkalehetöséget kínálunk egy kellemes munkakörnyezetben, barátságos, segítökész kollegákkal!

Feladatok:
• Ipari varrógép biztos használata, matrachuzatok vagy ruhanemü varrása, gyakorlattol függöen

Elvárások:
• Ipari varrásban szerzett tapasztalat többeves tapasztalat és/vagy varrónöi végzettség
• Társalgási szintü német nyelvtudás (A2-töl)
• Saját gépjármű és jogosítvány (ha nincs, kell tudni biciklizni!)

Amit kínálunk:
• - német bejelentett alkalmazotti munkaviszony, pontos fizetéssel
• - világszínvonalú, modern munkakörnyezet
• - biztos jövedelem gyakorlattól és nyelvtudástól függően
• - fejlődési lehetőség
• - stabil, hosszútávú munkahely
• - német nyelvtanfolyam A2-töl!
• - igény esetén családtagjának, házastársának is munkát keresünk
• - segítünk a beilleszkedésben
Jelentkezés: fényképpel ellátott, RÉSZLETES!!! szakmai önéletrajzzal: lilla.laki@persona.de vagy az edit.niedermayer@persona.de
Erdeklödni lehet: +49/781914828, Niedermayer Edit (munkanapokon: 8:00 17:00)

Hirdetés azonosítószám: 6565a054a8c4678d

Babaprojekt miatt eladóvá vált a hirdetes.com domain és honlap adott állapotban. Érdeklődni az elérhetőség oldalon lehet.