Első darab vizsgáló munkatársat keresünk!

Processing your request, Please wait....

Nyírbátori multinacionális gyártó vállalat felvételt hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

Első darab vizsgáló munkatárs

Feladatok:
– Gyártási megbízásokból származó első munkadarabok részletes vizsgálata különböző mérőeszközökkel (pl. mikrométer, profil projektor)
– Mérési eredmények rögzítése
– Gyártás megkezdésének jóváhagyása

Elvárások:
– Középfokú műszaki végzettség vagy műszaki tapasztalat
– Alapos műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, stb.)
– Mérőeszközök ismerete, gyakorlatban való használatuk
– Önálló, pontos, precíz munkavégzés
– 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:
– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (szúrópróbás, kimenő vagy bejövő áru ellenőr)
– Idegen nyelvtudás (német vagy angol)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Első darab vizsgáló munkatárs” jeligével küldje el az allas09@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36 30/576-3334;

Hirdetési azonosító (ID): 2535bd87065c9a5c

2018-10-30 16:54

This ad has expired