Tűzvédelmi-munkavédelmi munkatársat keresünk!

Processing your request, Please wait....

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat bővülő csapatába keres munkatársat az alábbi munkakör betöltésére:

Tűzvédelmi-munkavédelmi munkatárs

Feladatok:
– Tűzmegelőzési tevékenységben való részvétel
– Tűzvédelmi nyilvántartások vezetése a nyírbátori telephelyen (pl. tűzvédelmi üzemeltetési napló)
– Tűzvédelmi belső ellenőrzések és gyakorlatok végrehajtása
– Tűzvédelmi intézkedési tervek kidolgozása, végrehajtása és felügyelete
– Tűzriadó terv elkészítése, aktualizálása végrehajtása és felügyelete
– Jogszabályi változáskövetés
– A telephely munkavédelmi dokumentációjának kezelése
– Általános üzemviteli feladatok ellátása, felügyelete, koordinálása
– KIR rendszer támogatása

Elvárások:
– Legalább középfokú tűzvédelmi végzettség
– Minimum egy éves szakirányú tapasztalat
– Középszintű, kommunikációképes német és/vagy angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:
– Versenyképes jövedelem
– Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
– Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
– Modern technológia és munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Nyírbátor

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Tűzvédelmi-munkavédelmi munkatárs” jeligével juttassa el az allas09@miljob.hu e-mail címre.
További információ: 06-30/576-3334

Hirdetési azonosító (ID): 365bd870e442fde

2018-10-30 16:57

This ad has expired